Mé výtvory

Java

Navštivte můj BitBucket. Můžete zde najít mimo jiné např. program pro stahování dat z BoardGameGeeku, jednoduché převody jednotek s uživatelskou definicí vzorců aj.


Projekt Had

V druhém semestru na Univerzitě Hradec Králové předmětu Programování 2 jsme měli za úkol naprogramovat hru Had. Podívejte se, jak jsem se tohoto úkolu zhostil. Můj Had vyžaduje JRE 1.5_05.
HadKU.jar (26,27kB)


Ročníková práce ze SPŠ Nové Město nad Metují

Téma mé ročníkové práce ve čtvrtém ročníku Technického lycea v SPŠ Novém Městě nad Metují bylo Sbírka příkladů pro CAD.
Vytovřil jsem tímto soubor ve formátu Windowsovské nápovědy (*.chm)
Umístila se v kraji v soutěži středoškolské odborné činnosti na 2.místě obor Strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design 2004.
Nabízím ji těm, kteří mají zájem o rýsování v AutoCADu nebo o strojařinu. Je vhodnou pomůckou pro učitele strojních škol, jdou z této sbírky zadávat samostatné práce apod.
Sbírka příkladů pro CAD (4,31MB)


Autodesk Academia

Na střední škole se mi povedlo získat certifikát Autodesk Academia za namodelování lampy.
Lampa (210,93kB)


Logik

V jednom z předmětů na UHK bylo úkolem vytvořit hru nebo prezentaci ve Flashi. Ačkoliv mi k srdci příliš nepřirostl, zvládl jsem udělat hru Logik. Dávám ji sem ke stažení i se souborem projektu FLA, takže jej můžete využít při studiu Flashe. Za chyby neručím, dílo můžete volně použít, ovšem nepřivlastňujte si ho.
Logik - projekt na MULT (753,92kB)

Minutové reportáže

V předmětu Videotvorba na univerzitě jsme měli za úkol vytvořit minutovou reportáž. Rozhodl jsem se pro téma Dojíždění a pojmout ji vtipně. Na výsledek mého snažení se můžete podívat níže. Jen podotknu, že na reportáž padlo více než půlhodiny záznamu :). Kamarádova, ač jsem v ní pouze hrál, je ta další v pořadí a já mu děkuji, že mu nevadilo její zveřejnění.

Blogový román

Účastnil jsem se blogového románu, napsal jsem dvě kapitoly, o které se s vámi chci podělit. Abyste získali kontext, přikládám znění všech vítězných kapitol románu získaných z Wayback Machine, za což jsem jí velmi vděčen.
Moje kapitolyVítězné kapitoly
Kapitola V - Střety s realitou
Kapitola V - Střety s realitou
Kapitola X - Zamilovaná
Kapitola X - Zamilovaná
Úvod
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI
Kapitola VII
Kapitola VIII
Kapitola IX

Začátek